Menu

Zalety sprowadzenia samochodu z USA

Sprowadzenie samochodu z USA – zalety tego rozwiązania

Czy wpadłbyś kiedyś na pomysł, że sprowadzenie samochodu z USA może rozwiązać co najmniej kilka Twoich problemów z kupnem samochodu? Wiesz, że dla wielu naszych klientów sprowadzenie auta z USA okazało się skutecznym sposobem na to, aby stać się właścicielem świetnie wyposażonego auta w bardzo korzystnej cenie?

Coraz więcej osób szuka możliwości importu samochodu spoza granic Polski. Poszukują jakości, której nie znajdują u dilerów samochodów w kraju, mają szczególny gust lub po prostu chcą zaoszczędzić, mając do dyspozycji szeroki wachlarz modeli.

Czy sprowadzenie auta z USA jest warte zachodu? Można niesłusznie pomyśleć, że nie warto się podejmować takiego zadania, skoro tak wiele rodzajów samochodów jest już dostępnych w Polsce. Czy jednak zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści zapewnia sprowadzanie samochodu z Ameryki? Okazuje się, że jest wiele zalet takiego przedsięwzięcia. Pomimo dodatkowych kosztów, można też wiele zyskać. Przeczytaj, dlaczego warto postawić na import aut z USA i jakie są główne zalety takiego działania, które najczęściej wymieniają nasi klienci.

 

Sprowadzenie auta z USA pozwoli Ci sporo zaoszczędzić

Wiele osób niesłusznie obawia się, że koszty, jakie trzeba ponieść, sprowadzając samochód z USA, są zbyt wysokie, aby w ogóle o tym myśleć. Nic bardziej mylnego. Na bezpiecznych aukcjach w USA często można znaleźć prawdziwe samochodowe okazje. Wynika to z faktu, że standard życia w USA jest znacznie wyższy niż w Europie. Dlatego rotacja samochodów jest wysoka, a w jej wyniku kilkuletnie pojazdy w bardzo dobrym stanie wystawiane są na sprzedaż w bardzo atrakcyjnych cenach w porównaniu do cen oferowanych na rynkach europejskich. Tutaj działa zasada, że im bardziej luksusowe auto, tym wyższa oszczędność oraz potencjalnie większy zysk przy odsprzedaży samochodu na rynku w kraju.

Warto wspomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Na rynku w USA często można znaleźć samochód unikatowy, niepowtarzalny, który szybko będzie zyskiwał na wartości. W Polsce samochody tego typu w ostatnich latach są bardzo poszukiwane.

Import aut z USA

Kupując samochód w USA zyskujesz jakość

Samochody na amerykańskim rynku są lepiej wyposażone niż ich europejskie odpowiedniki. Wynika to z kilku czynników. Pierwszym jest poziom życia i zasobność portfeli Amerykanów, co przekłada się na ich wyższe oczekiwania podczas zakupu nowego pojazdu. Klient w USA, w przeciwieństwie do Europejczyka, nie szuka oszczędności podczas zakupu nowego samochodu. Producenci samochodów również kierując się tym prawidłem, montują w modelach przeznaczonych na rynek USA optymalne materiały wykonane z lepszych komponentów. Dlatego też samochody te wykazują się znacznie dłuższą żywotnością.

Drugim powodem, dla którego samochody z Ameryki są lepszej jakości, jest lepsza sytuacja materialna mieszkańców USA. To bezpośredni powód tego, że tamtejsze samochody są częściej wymieniane przez ich właścicieli. Sytuacja ta jest zupełnie odmienna w Europie, gdzie średnia wieku samochodu na naszych drogach to często kilkanaście lat…

Po trzecie, lepsza jakość samochodów w USA wynika z lepszego stanu dróg, na jakich samochód jest użytkowany. W Stanach Zjednoczonych drogi są w bardzo dobrym stanie, dzięki temu jazda nie powoduje przyspieszonej i nadmiernej eksploatacji samochodu. Z tego powodu używane samochody amerykańskie są w lepszym stanie niż te sprzedawane w Europie i dlatego sprowadzenie samochodu z USA może być bardzo korzystne.

Import aut z USA jest zatem gwarancją, że dokonując tam zakupu, zdobywasz solidny pojazd z pewną historią, którym będziesz się cieszyć przez lata. Samochody z USA zapewnią wieloletnią jazdę w komfortowych warunkach, oszczędzając częstych wizyt u mechaników. A to wszystko w atrakcyjnych cenach w odniesieniu do tych, jakie oferują europejscy dealerzy.

Import aut z USA

Sprowadzenie samochodu z USA to gratka dla kolekcjonerów, ale nie tylko…

Rynek samochodów używanych w USA daje mnóstwo świetnych okazji dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji, którzy kolekcjonują unikatowe pojazdy. Często dostępne są tam modele, które produkowane były wyłącznie z przeznaczeniem do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Bardzo często spotykać można tam niezwykle rzadki samochód, który w Europie jest niemalże niedostępny a którego posiadaniem bardzo chętnie pochwaliliby się kolekcjonerzy. Czy ty również cenisz sobie niepowtarzalność, unikatowość i lubisz wyróżniać się na drodze? Zatem możliwość zakupu unikatowego samochodu w USA to dla Ciebie okazja na powiększenie Twojej kolekcji.

Pasjonują Cię klasyczne pojazdy z ubiegłego wieku? Marzysz o byciu posiadaczem motoryzacyjnej perełki z lat 60. czy 70.? Marzy Ci się przemierzanie polskich ulic w klasycznym samochodzie, który będzie zbierał ciekawskie spojrzenia przechodniów? Na amerykańskiej aukcji samochodowej od czasu do czasu można trafić na prawdziwe samochodowe skarby — samochody o wyjątkowej duszy i tajemniczej historii. Jeśli Twoim życiowym marzeniem jest stać się posiadaczem takiego unikatu, pomożemy Ci je wkrótce zrealizować.

Koszty, z jakimi wiąże się sprowadzenie auta z USA, w ostatecznym rozrachunku nie obciążą Twojego portfela. Wręcz przeciwnie, sprowadzenie auta z USA może przynieść Ci spore oszczędności. Samochód, który kupisz z naszą pomocą, będzie miał udokumentowaną historię, pewny przebieg oraz bardzo bogatą opcję wyposażenia.

Import aut z USA

Sprowadzanie samochodów z USA na sprzedaż

Zajmujesz się sprzedażą samochodów? Chcesz w swojej ofercie mieć kilka reprezentacyjnych, dobrze wyposażonych modeli, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów? A może zdarzył Ci się klient, który chce kupić samochód niedostępny na polskim rynku? W obu przypadkach możesz zdecydować się na sprowadzanie samochodów z USA. To świetna okazja na rozszerzenie Twojej oferty i podwyższenie notowań Twojej firmy. Planując sprzedać sprowadzony pojazd, możesz liczyć na duże zainteresowanie potencjalnych kupców i spory zysk.

Sprowadzanie samochodów z USA nigdy nie było tak proste i bezproblemowe! Pamiętaj, że decydując się na współpracę z nami, zlecasz nam zajęcie się wszystkimi kłopotliwymi formalnościami i opłatami. Zdejmujemy z Twojej głowy wszystkie kwestie, jakich wymaga formalne sprowadzenie auta z USA. Ty jedynie wybierasz model, który Cię interesuje i określisz kwotę, jaką dysponuje Twój klient. Na Twoje życzenie pomożemy Ci przygotować samochód do bezpośredniej sprzedaży — sprawdzeni przez nas mechanicy sprawią, że pojazd w umówionym terminie stanie na podjeździe klienta gotowy do eksploracji polskich dróg. Wolisz zlecić naprawy własnemu zespołowi mechaników? Nie ma sprawy. Wszystko ustalimy na samym początku.

Import aut z USA

Jeśli masz pytania, dręczą Cię jakieś wątpliwości lub wciąż obawiasz się trudności, którym trzeba sprostać, skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy Twoje potrzeby i marzenia o idealnym samochodzie na Twoim podjeździe. Możesz skorzystać z formularza w zakładce Kontakt. Zostaw tam swój telefon, a my szybko do Ciebie oddzwonimy, aby porozmawiać o Twoim samochodowym marzeniu, które już wkrótce się spełni.

Import aut z USA

Jak bezpiecznie sprowadzić samochód ze Stanów?

USA jest jednym z największych rynków motoryzacyjnych na świecie. Można tam znaleźć wiele rzadko spotykanych w innych krajach modeli samochodów. Jednak samodzielne sprowadzenie auta z Ameryki może być trudne i ryzykowne. Zawsze należy dokładnie zbadać rynek i wybrać pojazd, który będzie odpowiedni dla naszych potrzeb, a także spełni wymagania w kraju docelowym.

Aby bezpiecznie sprowadzić samochód z USA, warto skorzystać z naszych usług. Wyszukujemy samochody zgodnie z potrzebami i wymaganiami Klientów. Mamy doświadczenie i wiedzę na temat sprowadzania aut z USA. Znamy kwestie prawne i podatkowe, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych kosztów i problemów.

Pomagamy również w zorganizowaniu transportu, uzyskaniu odpowiednich dokumentów oraz w dopełnieniu formalności celno-skarbowych.

Wszystkie sprowadzane przez nas auta z USA mają zweryfikowaną historię pojazdu i sprawdzony dokładnie stan techniczny.

Dlaczego opłaca się sprowadzać auta z Ameryki?

Auta z USA często są tańsze, niż te same modele oferowane w innych krajach, nawet po uwzględnieniu kosztów transportu i cła. Są też zazwyczaj są w dobrym stanie technicznym. W Stanach Zjednoczonych obowiązują surowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa na drogach, co wymusza regularne przeglądy techniczne.

W USA można znaleźć wiele egzotycznych lub rzadkich modeli samochodów, co przyciąga kolekcjonerów lub entuzjastów motoryzacji czy kultury amerykańskiej.

Call Now Button